fbpx

Fotograf na Chrzest | Łódź | Warszawa

Fotograf na chrzest w Łodzi i okolicach zdjeciaTomka.pl, chętnie pomogę uwiecznić wspomnienia. Fotografia chrztu to dla mnie zawsze bardzo wyjątkowa okazja: uśmiechnięci rodzice i członkowie rodziny, wszyscy zapatrzeni w jedną małą osobę. Zwykle fotografuję w Łodzi i okolicach, poniżej kilka zdjęć z uroczystości w Rzgowie, niedaleko Łodzi. Piękny, mały kościół wypełniony po brzegi wiernymi, a przez witraże wdziera się piękne poranne światło, idealne warunki dla fotografa na chrzcie.

Najbardziej zależy mi żeby uwiecznić rodziców i chrzestnych razem dzieckiem, portrety młodej osoby i oczywiście moment samego chrztu – czasami nie jest to łatwe, dzieci podczas chrztu portafią zachować się nieprzewidywalnie. W tym przypadku warunki dopisały a sama bohaterka zdjęć zachowała się bardzo dzielnie i pięknie wyszła podczas polewania głowy wodą przez kapłana.

Oferuję sam reportaż z chrztu, ale też w pakietach z reportażem z imprezy, a także sesją rodzinną w plenerze lub w domu. W przypadku pytań proszę o kontakt przez formularz kontaktowy z podaniem miejsca i terminu chrztu. 🙂 Do usłyszenia

fotograf chrzest łódź fotografia chrztu okolicznościowa łódzkie fotograf ślubny

Zostaw komentarz