fbpx

PRZYGOTOWANIA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

PRZYGOTOWANIA

Fotografia ślubna to sztuka opowiadania historii. Zwykle reportaż ślubny zaczyna się właśnie w momencie przygotowań. Takie spotkanie kilka godzin przed ślubem pozwala się oswoić z obiektywem, a zdjęcia z przygotowań są dobrym wprowadzeniem do dalszych wydarzeń. Fotografia ślubna, przygotowania. To dobra okazja żeby sfotografować detale sukni ślubnej, garnituru, moment przypinania bukiecików do garniturów Pana Młodego i świadka. To momenty, które dzielicie ze świadkami i najbliższymi osobami.

przygotowania do ślubu ślub łęczyca pałac malina

zdjęcia rodzinne pałac malina kutno łódź fotograf ślubny błogosławieństwo

Przygotowałem dla Was też kilka zdjęć z przygotowań do ślubu Joanny i Nikodema. To pierwszy mój ślub mundurowy i już podczas przygotowań udało mi się uchwycić sporo kadrów z mundurem i jego detalami.

przygotowania garnitur mundur katedra wojska polskiego żołnierz pierścionek obrączki

PRZYGOTOWANIA W FABRYCE WEŁNY

Zdjęcia poniżej to przygotowania w Fabryce Wełny w Pabianicach.  Byłem zachwycony tym klimatycznym miejscem. Paulina i Błażej mieli do dyspozycji piękny apartament z dużą ilością światła słonecznego. Poniżej detale: bukieciki, buty Panny Młodej i Młodego, obrączki i pierścionek, a także nieodłączny kompan, gość honorowy – piesek Rysio.

 

przygotowania błogosławnieństwo wnętrza pałacu malina detale w fotografii ślubnej buty kwiaty suknia piesek

przygotowania panna młoda pan młody świadkowa świadek ślubu przypinanie bukiecik do butonierki

Przygotowania to także dobry moment na uchwycenie kilku ujęć ze świadkami oraz członkami rodziny, a także okazja do zdjęć grupowych jeśli warunki na nie pozwalają. Na tych zdjęciach miałem okazję uwiecznić wnętrza Pałacu Malina w Kutnie. Piękny salon wykorzystaliśmy na błogosławieństwo i zdjęcia grupowe. Bardzo wyjątkowe miejsce, które zainspirowało mnie do fotografowania detali, a wnętrze było ich pełne. Przeważały tam barwy stonowane: brązy, a naturalne oświetlenie podkreślało elegancję.

przygotowania błogosławnieństwo wnętrza pałacu malina detale w fotografii ślubnej rodzina rodzice błogosławią

zdjęcia rodzinne pałac malina kutno łódź łódzkie fotograf ślubny na ślub na wesele

Fotografia ślubna przygotowania.

Tomasz Kałużny | tel. 509 328 008 | email: zdjeciatomkapl@gmail.com

Fotografia ślubna przygotowania.

Jeśli podobały Wam się moje zdjęcia to zapraszam to sprawdzenia bloga: